Cześć!

Nazywam się Julita Wnorowska, specjalizuję się w projektowaniu domów i wnętrz mieszkalnych, w których ponadczasowa elegancja w subtelny sposób przenika się z nowoczesnością.

Kocham przebywać w pięknych wnętrzach oraz otaczać się ładnymi przedmiotami. W ten sposób zrodziła się pasja do kreowania takich przestrzeni i trwa do dziś.

Skończyłam studia na Politechnice Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. W 2018 r. zrobiłam uprawnienia budowlane. 

Chętnie przeprowadzę Cię przez cały proces budowy oraz wykończenia wnętrz domu, od uzyskania pozwolenia na budowę, po wybór wymarzonej sofy do salonu.  Już w trakcie pracy nad projektem budowlanym  jestem w stanie podpowiedzieć wiele rozwiązań, które będą korzystnie rzutowały na końcowy wygląd przestrzeni. Pozwala to uniknąć stresujących sytuacji oraz zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Prywatnie kocham podróże, z których czerpię niespożyte inspiracje do moich projektów. W poszukiwaniu inspiracji odwiedzam również targi wnętrzarskie oraz branżowe wydarzenia związane z designem w kraju i za granicą.

Zapraszam serdecznie do współpracy.